• 021-44299674
  • تهران, ستارخان, خیابان سازمان آب, پلاک 252 واحد 5
  • شنبه تا پنج شنبه: 8صبح - 16:30عصر
نرم افزارهای افرا سیستم
آیا نرم افزارهای افرا در تمامی بخش‌ها یکپارچه می باشد؟
بله . این یکپارچگی هم‌در اطلاعات پایه وجود دارد، بصورتی‌که اطلاعاتی مانند لیست اشخاص در سیستم‌یکجا وارد شده و در تمامی‌سیستم ها قابل استفاده می‌باشد – و هم در عملیاتها به این صورت که عملیات سایر سیستم ها، مستقیما در حسابداری ثبت شده و.از سیستم حسابداری نیزبه سایر سیستمها قابل پیگیری می‌باشد. بخش دیگر یکپارچگی در سالهای مالی می‌باشد، به این صورت که سالهای مالی با یکدیگر در ارتباط و پیوسته می‌باشد.
آیا نرم افزارهای افرا مورد تائید سازمان مالیاتی می باشد؟
از نظر سازمان مالیاتی ، استفاده از سیستم نرم افزاری مدنظر بوده و هیچگاه لیست نرم افزاری پیشنهادی و یا مشروط ارائه نشده است. البته سیستم نرم افزاری باید گزارشات و امنیت لازم را داشته‌باشد وگرنه مورد قبول قرار نمیگیرد . سیستم افرا نیز دارای گزارشات مورد نیاز و امنیت از بابت دستکاری در اطلاعات بوده و شرکتهای زیادی از نرم افزار استفاده کرده و دفاتر قانونی را با نرم افزار افرا ارائه نموده اند.
چه اطمینانی وجود دارد بابت انتخاب افرا نسبت به شرکتهای معروف و برند ؟
همواره این نگرانی در خصوص شرکتهای کوچک وجود دارد که اگر نرم افزار این شرکتها را داشته باشید، به هر علتی ممکن است شرکت نتواند به فعالیت و یا پشتیبانی سیستم ادامه داده و مشتریان با مشکلاتی مواجه شوند. اما افرا سیستم این اطمینان را میدهد حتی‌اگر شما روزی‌نخواسته و یا شرکت قادر به ادامه فعالیت نباشد، ساختار دیتابیس نرم افزار به گونه‌ای می‌باشد که براحتی بتوانید به هر سیستم مالی دیگر انتقال دهید.
آیا مجموعه نرم افزاری افرا یک ERP می باشد ؟
در مجموعه های ERP ما باید شاهد پوشش اکثری نرم افزار در شرکت باشیم و با توجه به تنوع فعالیت شرکتها نمیتوان یک ERP را برای تمامی شرکتها در نظر گرفت اما بهرحال تمامی نرم افزارهای شرکت یکپارچه می باشد و سعی شده آیتمهای متنوع در تمامی و یا اکثر نیازهای شرکتها داشته باشد.

خرید نرم افزار

کدام پلتفرم را برای خرید پیشنهاد میدهید؟ وب یا اپلیشن ؟
خریداری نسخه وب اگرچه مدتی هست رایج شده اما باید دلیل انتخاب این پلتفرم را نیز در نظر بگیرید. نسخه وب نیازمند سرور و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ای می باشد که خود هزینه نسبتا بالایی دارد پس باید دلیل منطقی ای وجود داشته باشد. سیستم وب برای شرکتی استفاده می‌شود که دارای کاربرانی خارج از شبکه اصلی شرکت باشد و حتی برای یک کاربر خارج از شبکه نیز سفارش نمی‌شود. اما اگر تمامی کاربران در یک شبکه قرار گرفته‌اند نیاز به خرید تحت وب نمی‌باشد.
انتخاب بسته نرم افزاری بهتر است یا خرید تک تک نرم افزارها ؟
بسته های نرم افزاری تنها تجمیع چند نرم افزار مجزا می باشد که بر اساس سالها تجربه در فعالیتهای مختلف بدست آمده و هیچ الزامی برای خرید بصورت بسته ای وجود ندارد زیرا ممکن است شرکت پیمانکاری باشد اما تمایل به خرید سیستم خزانه داری نداشته باشد. شما میتوانید با توجه به عملیاتهای شرکت، تعداد کاربران، سقف هزینه ای و سایر پارامترهای دیگر اقدام به خرید نرم افزار بصورت دلخواه و تک تک نمائید .
مزیت رقابتی در خرید نرم افزار افرا نسبت به سایر نرم افزارها چیست؟
در فضای رقابتی نسبت به سایر نرم افزارها با در نظر گرفتن امکانات نسبتا یکسان میتوان گفت که افرا کمترین هزینه را برای خرید دارد زیرا با کمترین بهای تمام شده ارائه میگردد . نرم افزار افرا دارای امکانات معروف ترین سیستم های مالی می باشد و سعی شده از تجربیات سایر فعالان در طراحی نرم افزار استفاده شود. همچنین نرم افزار افرا انعطاف بیشتری نبست به سایر رقیبان دارد.

پشتیبانی

شرح خدمات پشتیبانی شرکت افرا چیست ؟
نرم افزارهای افرا پس از خرید دارای یک دوره پشتیبانی رایگان می باشد که شامل تمامی اشکالات و آموزشهای لازم می باشد. پس از دوره رایگان، بنابه درخواست و سطوح پشتیبانی مورد نیاز ، قرارداد پشتیبانی بسته می شود. خریداران میتوانند قراردادی در بالاترین سطح و یا سطوح پایین تر دریافت نمایند و این کامل بستگی به شرکت خریدار دارد اما در هر حال شرکت افرا موظف به رفع اشکالات نرم افزاری می باشد.
آیا آموزش مجدد جزئی از پشتیبانی می باشد ؟
قرارداد پشتیبانی شامل رفع اشکال و آموزش راهبردی می باشد، به این معنی که در قسمت خاصی از نرم افزار نیاز به توضیح یا آموزش باشد. اما آموزش کامل یک سیستم مثلا انبار ، از قرارداد پشتیبانی خارج بوده و نیاز پرداخت هزینه آموزش دارد.