• 021-44299674
  • تهران, ستارخان, خیابان سازمان آب, پلاک 252 واحد 5
  • شنبه تا پنج شنبه: 8صبح - 16:30عصر

مجموعه افرا سیستم میهن

مجموعه افرا سیستم میهن طراح و ارائه دهنده نرم افزار های حسابداری مالی ،با کار گروهی و به کارگیری افراد با تجربه و جوان در زمینه برنامه نویسی، امور مالی و قوانین اداری توانسته بیش از 15 نرم افزار یکپارچه را جهت تامین نیاز مشتریان خود فراهم کند. تمامی این نرم افزار ها حاصل تجربه و مشاوره از فعالان بخش های مختلف بوده و بر آنیم تا این مجموعه نرم افزاری را گسترده تر و بروزتر نمائیم و توانسته ایم نرم افزارها را در دو بخش Desktop و Web ارائه دهیم. با افتخار اعلام می‌داریم هر گونه درخواست نرم افزاری از جانب مشتری را در سریعترین زمان ممکن و به شکلی جامع و ایده‌آل پذیرا می باشیم زیرا در مجموعه افرا بدنبال پویایی و تامین نیازهای مشتریان میباشیم. پکیج یکپارچه مالی اداری افرا سیستم مجموعه ای متنوع ، قوی و دارای ابزارهای گسترده می باشد.

بسته تولیدی شامل بخش های برنامه ریزی تولیدی – عملیات تولیدی و کنترل تولید
آشنایی با بسته های نرم افزاری افرا
حسابداری – انبار – فروش – خزانه داری – حقوق دستمزد – منابع انسانی – دارائی ثابت – تدارکات – سهام – قیمت تمام شده – بسته تولیدی و کنترل کیفی – اتوماسیون اداری – فرم ساز و سیستم فروشگاهی
پکیج های آماده شامل : پکیج شرکتی – پکیج تولیدی و کارخانجات – پکیج شرکتهای بازرگانی – پکیج شرکتهای پیمانکاری
افرا سیستم میهن با داشتن تیم طراحی نرم افزار با تجربه ، آمادگی دریافت سفارشات تولید و طراحی نرم افزار از سوی مشتریان خود می باشد .
نرم افزار افرا یک نرم افزار با قابلیت سفارشی سازی می باشد که این امکان را برای گروه برنامه نویسی و مشتریان فراهم می نماید تا بتوانند انواع نرم افزارها را به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه بالا طراحی هسته نرم افزاری ، ایجاد و استفاده نمایند .
این سفارشات می تواند در قالب نرم افزارهای مالی ، اداری و تولیدی بوده که یا منجر به ایجاد زیر سیستم جدید شده و یا منجر به سفارشی سازی نرم افزارهای موجود در پکیج افرا می شود .

ارائه خدمات برنامه نویسی

دریافت مشاوره صحیح از افراد با تجربه همواره دغدعه اشخاص در انتخاب نرم افزار و یا استفاده صحیح از نرم افزار می باشد . شرکتی که در حال خرید نرم افزار جدید می باشد نیاز به مشاوره برای انتخاب صحیح بوده و شرکتی که دارای نرم افزار بوده نیاز به مشاوره جهت استفاده بهینه می باشد .
شرکت افرا سیستم میهن با بهره مندی از پرسنل با تجربه و سابقه چند ساله در زمینه نرم افزارهای مالی آمادگی خود جهت مشاوره در زمینه انتخاب و استفاده از نرم افزار های مالی را اعلام می نماید .
این مشاوره ها صرف نظر از خریداری نرم افزار از شرکت بوده و با هدف ارتقا سطح دانش مراجعین گرامی می باشد .

ارائه خدمات مشاوره

نرم افزارهای مالی دارای یک اصول و قواعد مشخص می باشد که رعایت این اصول باعث می شود که سایر اشخاص غیر از شرکت ارائه کننده نیز بتوانند مشکلات و یا ایرادات نرم افزارهای مشخص را برطرف نمایند .
گاها اتفاق می افتد که شرکت ارائه کننده نرم افزار قادر به رفع به موقع اشکالات نبوده و یا بعلت مشکلات داخلی قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود نمی باشد و کاربران این شرکتها نمی توانند منتظر پاسخگوئی شرکت ارائه کننده بمانند زیرا نرم افزار مالی امکان توقف ندارد .
شرکت افرا سیستم میهن بنا به درخواست مراجعین خود اقدام به ارائه خدمات در زمینه رفع اشکال سیستم مالی نموده و در این زمینه دارای سابقه چندین ساله می باشد . البته این خدمات به هیچ وجه خارج از موازین و قوانین حقوق نرم افزاری نبوده و تنها جهت رفع اشکال و مشاوره بوده .

ارائه خدمات پشتیبانی

اهداف ما

افرا سیستم تا سال 1398 توانسته 16 نرم افزار مالی اداری را تهیه و راهی بازار کند . در همین سال نسخه تحت وب را با 6 نرم افزار اصلی آغاز نموده (حسابداری – انبار – فروش – خزانه داری – حقوق دستمزد – اتوماسیون اداری)
قصد داریم تا تمامی مجموعه نرم افزاری را تحت وب نمائیم و تا پایان سال 1402به این مهم خواهیم رسید .
در ادامه توسعه نرم افزاری قصد گسترش گزارش سازی با امکانات گسترده برای کاربران را داریم .
در تمامی مدت اجرای برنامه ، با پیشنهادات و نظرات مشتریان و همکاران گرامی ، اقدام به ساده سازی و ساخت محیط کاربری آسان خواهیم نمود .
همچنین تا پایان سال 1402 ، پشتیبانی لحظه ای و آنلاین نرم افزار را اجرایی و ارائه خواهیم داد .
در سالهای آینده اهدافی چون طراحی سیستم های حسابداری شخصی برای دستگاههای موبایل و واسط های کاربری بین سیستم مالی اصلی و دستگاه موبایل (مانند گزارشات مدیریتی و داشبورد مدیریتی) را اجرایی و راه اندازی خواهیم نمود .
افرا سیستم میهن مجموعه ای پویا و فعال بوده و سعی دارد بهترین امکانات را برای کاربران خود فراهم نماید

خواندن داستان
موفقیت ما در کسب کارمان

در شرکت افرا سیستم برخلاف سایر شرکتها، بهای تمام‌شده نرم افزار بسیار پایین میباشد و‌ این یک امکان رقابتی‌مناسب بوده تا جایی که‌امکان اجاره نرم افزار را فراهم‌نموده.

دسترسی آسان به‌بخش تولید نرم افزار موجب شده درخواستهای مشتریان در کمترین زمان بررسی و پوشش داده‌شود.

ارتباط آسان با مدیران و مسئولین شرکت بصورت آنلاین در هر زمانی، باعث دلگرمی و اعتماد مشتریان به ما شده است.

ارائه مشاوره حسابداری و حسابرسی، همزمان با آموزش نرم افزار نیز باعث استقبال مشتریان و تمایل بیشتر آنها به گسترش همکاری شده است.

بهره‌مندی از شبکه گسترده مشاوران مالی و مالیاتی نیز از ویژگی های شرکت افرا سیستم میهن می باشد.

به دنبال ارائه دهندگان خدمات مالی اداری با سطح بالا هستید؟