• 021-44299674
  • تهران, ستارخان, خیابان سازمان آب, پلاک 252 واحد 5
  • شنبه تا پنج شنبه: 8صبح - 16:30عصر

افرا سیستم میهن تقدیم می کند

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان نسخه ای می باشد : که اکثرا شرکتهای نرم افزاری برای ارائه دمو به کاربران خود عرضه میکنند. در واقع سیستم حسابداری رایگان یک نرم افزار بدون هزینه می باشد.
علت ارائه این نرم افزار از جانب شرکت های نرم افزاری این است که، انتخاب نرم افزار مالی نیازمند بررسی و تست کاربری نرم افزار می باشد، از سوئی بعلت هزینه های نرم افزار این یک ریسک برای شرکت می باشد که نرم افزاری را خریداری کند که نتواند ارتباط خوبی با مجموعه برقرار کند.
تهیه کردند نسخه رایگان باعث می شود، خریداران بتوانند محیط برنامه و امکانات آن را ارزیابی کنند تا بتوانند نسخه اصلی برنامه را تهیه نمایند. اما این نسخه ها معمولا دارای محدودیت زمانی یا تعداد رکورد می باشد و در این حالت امکان تست نرم افزار برای رکوردهای سنگین وجود ندارد، و یا پس از مدتی نرم افزار از کار میافتد.

نسخه رایگان حسابداری افرا

چرا نرم افزار قفل شکسته؟
افرا سیستم میهن افتخار دارد اعلام کند علاوه بر ارائه امکانات فنی و مزایای سیستم ، نسخه ای از سیستم مالی را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و یا تعداد رکورد ، در قالب سیستم حسابداری چهار سطحی ، انبار تعدادی و سیستم فروش ارائه نموده است.
این نرم افزار شاید یک دمو از نرم افزار شرکت باشد، اما نسخه ای کامل برای استفاده در کسب و کارهای خرد می باشد. حتی برای رفع مشکلات و ارتباط با کاربران، یک گروه تلگرامی و واتساپی بعنوان پشتیبان آنلاین وجود دارد، تا کاربران بتوانند موضوعات و سوالات خود را مطرح نمایند.